SYSTEMY POMP CIEPŁA

SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS

Oferujemy kompleksową obsługą w procesie prowadzącym do samowystarczalności cieplnej od audytu do wniosku o dofinansowanie  z właściwego programu.
Stosujemy urządzenia wysokiej klasy, współpracujemy z najlepszymi producentami pomp ciepła.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instalatorów i montażystów. To wszystko pozwala na wieloletnią, bezobsługową pracę instalacji, a co za tym idzie – SATYSFAKCJĘ KLIENTA.

Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych usług.

5
4

Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z nami i poproś o przygotowanie BEZPŁATNEJ kalkulacji dla siebie. 
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, dopytując o wszelkie wymagane dane, a następnie przygotują ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.
Masz więcej pytań ? Zadzwoń!  tel. 502 410 681 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.

Nasi partnerzy